VIRTUVES TRAUKI TITANIUM LEGEND

TRADICIONĀLAS VĒRTĪBAS MŪSDIENU VIRTUVĒ

IEGĀDĀJIETIES JAU TŪLĪT

LEĢENDĀRĀ VIRTUVES TRAUKU KOLEKCIJA – UZLABOTA UN PAPILDINĀTA

Ļaujieties iedvesmai, ko piedāvā tradīciju un inovāciju apvienojums! Pārvērtiet virtuvi par vietu, kur atklāt jaunas garšas, eksperimentēt un izkopt savas prasmes un kur katra maltīte kļūst par svētkiem! Iepazīstinām ar Titanium Legend – jaunu un īpaši pievilcīgu virtuves trauku kolekciju no Delimano.

APSKATĪT VISU KOLEKCIJU >>

KOLEKCIJA TITANIUM LEGEND PADARĪS JŪSU IKDIENU ĒRTĀKU

 • Delimano

  UZSILST DIVREIZ ĀTRĀK

  Pagatavojiet ēdienu vēl ātrāk – trauki no Titanium Legend kolekcijas uzsilst divreiz ātrāk nekā trauki, kas izgatavoti no alumīnija1.

 • Delimano

  MAZĀK TAUKVIELU

  PPG Quantanium® pretpiedeguma pārklājums ļauj gatavot ar minimālu eļļas daudzumu, lai maltītes būtu vieglākas un veselīgākas.

 • Delimano

  PIEMĒROTI VISĀM GATAVOŠANAS VIRSMĀM

  Šie trauki ir piemēroti gatavošanai uz gāzes, elektriskās vai keramiskās plīts, kā arī uz indukcijas virsmas un cepeškrāsnī.

 • Delimano

  VIEGLA KOPŠANA

  Traukus var viegli nomazgāt ar rokām vai trauku mazgājamā mašīnā.

PASAULĒ LABĀKAIS RESTORĀNS – JŪSU MĀJĀS

Virtuves trauku kolekcija Titanium Legend ir piemērota ikvienam – gan tiem, kas vēl tikai iejūtas virtuvē, gan arī tiem, kuri gatavo ar šefpavāra cienīgu meistarību. Liekot lietā uzkrāto pieredzi, trauki ir izgatavoti no materiāliem, kas padarīs gatavošanu ātrāku, efektīvāku un veselīgāku, neļaujot ēdienam pielipt vai piedegt.

KĻŪSTIET PAR ŠEFPAVĀRU SAVĀ VIRTUVĒ >>

PANĀKUMU RECEPTE – PIEMĒROTI VIRTUVES TRAUKI

Katram šefpavāram ir savas slepenās sastāvdaļas un iemīļotākās receptes, kas padara viņa gatavotos ēdienus īpašus... bet mēs visi zinām, ka svarīgākā sastāvdaļa ir mīlestība, ar kādu ēdiens ir gatavots. Izbaudiet radītprieka maģiju un gandarījumu, ko sniedz ģimenes maltītes – Delimano virtuves trauki Titanium Legend parūpēsies par pārējo.

Pateicoties pārbaudītai materiālu kombinācijai, ēdiens būs niansēts un saglabās autentisku garšu. Šie trauki būs izcili piemēroti:

 • Delimano

  TIEM, KURI VĒL TIKAI MĀCĀS GATAVOT

 • Delimano

  TIEM, KURI GATAVO IK DIENU

 • Delimano

  TIEM, KURI EKSPERIMENTĒ UN IZBAUDA JAUNAS GARŠAS

 • Delimano

  TIEM, KURI NOVĒRTĒ SĀTĪGAS MALTĪTES

 • Delimano

  TIEM, KURI VĒLAS IZKOPT SAVAS PRASMES VIRTUVĒ

 • Delimano

  TIEM, KURI VĒLAS RADĪT JAUNAS TRADĪCIJAS

IZVĒLIETIES KOLEKCIJAS TITANIUM LEGEND TRAUKUS >>

KAS PADARA KOLEKCIJU TITANIUM LEGEND IZCILU?

PIRMKĀRT – MATERIĀLI

Tādu pārbaudītu materiālu kā emalja un oglekļa tērauds kombinācija ļauj vienmērīgi sadalīt siltumu un to saglabāt pēc iespējas ilgāk, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu.

Ar virtuves trauku kolekciju Titanium Legend ikviens var kļūt par šefpavāru pasaulē labākajā restorānā – savās mājās.

OTRKĀRT – INOVĀCIJAS

Kolekcijas Titanium Legend traukus no iekšpuses sedz PPG QUANTANIUM® trīsslāņu pārklājums. Tas ir stiprināts ar unikālām titāna daļiņām, kas to padara ļoti vieglu un izturīgu vienlaikus, vēl ilgāk pasargājot traukus no nodiluma un skrāpējumiem.

Pārklājums ir veidots uz ūdens bāzes – tas ir ļoti izturīgs un vienlaikus garantē, ka ēdiens pie tā nepielips.

Delimano

TREŠKĀRT – PLAŠS PIELIETOJUMS

Virtuves trauku kolekcija Titanium Legend ļauj pagatavot visdažādākos ēdienus – pat tos, kas citkārt mēdz pielipt, piedegt vai sagādāt vēl citas raizes.

Pateicoties pārdomātajai materiālu izvēlei, visus kolekcijas traukus (izņemot pankūku pannu) var izmantot arī cepeškrāsnī. Un, kad aptrūkstas ideju, ko gatavot, trauku apakšpusē atradīsiet iemīļotas receptes.

Delimano

UN VISBEIDZOT – PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

Lai pārliecinātos, ka šie trauki labi kalpos paaudžu paaudzēs, esam apvienojuši spēkus ar uzņēmumu PPG, kam ir 135 gadus ilga pieredze pārklājumu materiālu izstrādē, un rūpīgi testējuši mūsu trauku pārklājumu. PPG QUANTANIUM® pretpiedeguma pārklājums iztur pat 25 000 lietošanas reižu un mazgāšanas ciklu.

Tādējādi varam garantēt lielisku noturību pret skrāpējumiem un nodilumu, nelīpošu virsmu, ilgstoši pievilcīgu izskatu un augstu izturību.

VIDEI DRAUDZĪGI VIRTUVES TRAUKI

Izstrādājot virtuves trauku kolekciju Titanium Legend, mēs pievērsām uzmanību arī to ieteikmei uz vidi. Pateicoties rūpīgam ražošanas procesam un uzlabotam dizainam, šie trauki ir izgatavoti, patērējot mazāk resursu, samazinot oglekļa dioksīda emisiju un gādājot, lai tie kalpotu ilgus gadus.

 • Delimano

  PAT PAR 50 %2 MAZĀKS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ

 • Delimano

  IZTURĪGS, STIPRINĀTS PĀRKLĀJUMS ILGĀKAI LIETOŠANAI

 • Delimano

  RAŽOŠANĀ IZMANTOTS PAR 80 %3 MAZĀK ŪDENS

 • Delimano

  IEPAKOJUMA SASTĀVĀ 70 % PĀRSTRĀDĀTU MATERIĀLU

 • Delimano

  RAŽOTS SPĀNIJĀ

1 IDELIMANO® panna Titanium Legend uz indukcijas plīts sasniedz 220 °C temperatūru 2 minūtēs un 15 sekundēs (jaudas līmenis 9). Salīdzinājumam – alumīnija panna ar daļēju indukcijas pamatni šo temperatūru sasniedz 7 minūtēs un 14 sekundēs.

2 Izmantojot DELIMANO® pannu Titanium Legend salīdzinājumā ar alumīnija pannu ar pilnu indukcijas pamatni (39 %) vai daļēju indukcijas pamatni (47 %) uz indukcijas plīts virsmas (jaudas līmenis 6).

3 Mūsu virtuves trauku ražošanā izmantotā ūdens patēriņš ir par 80 % mazāks nekā 2018. gadā.

LIETOTĀJU ATSAUKSMES

IEPĒRCIETIES DROŠI

 • Delimano

  DROŠA APMAKSA

  Maksājiet ar internetbanku, pa daļām vai skaidrā naudā.

 • Delimano

  PIELĀGOTA PIEGĀDE

  Pasūtiet savus traukus no kolekcijas Titanium Legend jau tūlīt – ar piegādi uz mājām vai iespēju saņemt tuvākajā veikalā.

 • Delimano

  ATGRIEŠANAS GARANTIJA

  Internetā pirktās preces ir iespējams atgriezt 30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas.

 • Delimano

  NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA?

  Zvaniet par telefonu 67 169 077.

 • Delimano

  100 % DROŠA IEPIRKŠANĀS

  Garantējam – iepirkšanās mūsu internetveikalā ir droša un ērta.

Delimano
Delimano

LAI GATAVOŠANA KĻŪTU VĒL PATĪKAMĀKA

Virtuves trauku kolekcija Titanium Legend ir radīta, vadoties pēc paaudžu paaudzēs nodotām vērtībām (un noslēpumiem), bet vienlaikus izmantojot arī mūsdienu sasniegumus. Esam apvienojuši labāko no abām jomām – emaljēta oglekļa tērauda pamatne, ko pazīstam un labprāt izmantojam jau gadiem, darbojas lieliskā saskaņā ar modernu pretpiedeguma pārklājumu.

Klikšķiniet uz zemāk esošās pogas un pasūtiet savus virtuves traukus jau tūlīt!

IZVĒLIETIES KOLEKCIJAS TITANIUM LEGEND TRAUKUS