Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Rossi – Dārgums tavā virtuvē

Pārvērt ikdienas gatavošanu īstā baudā ar jauno, eleganto pannu un katlu kolekciju Rossi.

Delimano ROSSI kolekcija

Augstākās kvalitātes virtuves trauki, kuru pamatnes veidotas no alumīnija, kas īpaši izceļas ar augstu siltumvadītspēju. Savukārt videi draudzīgajā, uz ūdens bāzes veidotajā pārklājumā ir iestrādātas dimantu un kristālu daļiņas, kā rezultātā pārklājums ir īpaši izturīgs, noturīgs pret skrāpējumiem un piedegumiem. Šīs kolekcijas trauki paredzēti gatavošanai uz gāzes, elektriskās, keramiskās un indukcijas plīts virsmām un cepeškrāsnī.

 • Delimano Rossi panna

  Ideāli piemērota vieglai ikdienas lietošanai, lai pagatavotu visdažādākos ēdienus, sākot no omletēm un dārzeņu sacepumiem līdz pat steikiem, mērcēm un pankūkām. Pieejama divos izmēros: 24 cm vai 28 cm.

  Cena: No 29,90 € 19,90 €

  Vairāk
 • Delimano Rossi katls

  Katlam ir ideāls izmērs, lai gatavotu zupas, sautējumus un biezeņus. To droši var izmantot arī cepeškrāsnī. Ar diviem rokturiem katlu var ērti un viegli pārvietot, kur tas nepieciešams. Pieejams divos izmēros: 4l vai 6.5l.

  Cena: No 34,90 €

  Vairāk
 • Delimano Rossi apaļā cepešpanna

  28 cm lielā cepešpanna ir perfekta izmēra, lai pagatavotu maltīti visai ģimenei. Noderēs, lai gatavotu sacepumus, sautējumus, makaronus ar gaļu un pat kūkas. Piemērota gan plīts virsmām, gan cepēškrāsnij.

  Cena: 39,90 €

  Vairāk
 • Delimano Rossi panna grilēšanai

  Perfekta, lai gatavotu steiku, zivis, burgerus, dārzeņus un vēl daudz ko citu. Pannas pamatne ir ar rievotu virsmu, kas garantē grilēto ēdienu raksturīgo garšu un izskatu. Izmērs: 26x26cm

  Cena: 44,90 €

  Vairāk
 • Delimano Rossi pannu un katlu komplekts

  7 piederumu komplekts gardām maltītēm. Komplektā ietilpst: Katls (4l), panna (24 cm), dziļā panna (26 cm), apaļā cepešpanna (26 cm), ovālā cepešpanna + vāks ar piltuvi un stikla vāks (20 cm).

  Cena: 199,90 €

  Vairāk
 • Delimano Rossi vāks

  Šis kvalitatīvais, universālais vāks būs lielisks papildinājums Rossi kolekcijas pannām un katliem. Tas ir izturīgs, izgatavots no stikla un viegli tīrāms. Pieejams izmēros: 20 cm, 26 cm vai 28 cm.

  Cena: No 8,90 €

  Vairāk