Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Piegāde

Preces saņemšana veikalā

Pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Kad prece būs izvēlētajā veikalā, saņemsi apstiprinājuma SMS ar uzaicinājumu izņemt savu pasūtījumu. Nākot uz veikalu, pārliecinies, ka esi paņēmis līdzi savu ID (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), lai varētu bez saržģījumiem izņemt savu pasūtījumu. Mēs pārbaudīsim datus un nekavējoties izsniegsim preci.

Lasi vairāk par saņemšanu veikalā.

Piegāde pa pastu

Piegāde tuvākajā pasta nodaļā. Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus. Tas tiek piegādāts uz pasūtījumā norādīto pasta nodaļu. Savā pasta kastītē Jūs saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs personīgi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu; cita persona nevarēs saņemt paku Jūsu vietā. Latvijas Pasta darba laiku lūdzam skatīt tuvākajā pasta nodaļā.

Preču sūtījumi, kas smagāki par 20 kg, vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru.

Piegāde ar DPD kurjeru

Piegāde līdz mājas durvīm Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'DPD kurjera' pakalpojumus. Sūtījuma paka tiek nogādāta līdz klienta mājas durvīm, iepriekš vienojoties par piegādes datumu un laiku. Ja piegādes laikā Jūs nebūsiet mājās, tad DPD kurjers Jūsu pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz DPD biroju. Divu nedēļu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Jums būs jāsazinās ar DPD kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi.

DPD kurjeru darba laiks:

Lielākajās Latvijas pilsētās (Rīga, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils) darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Pārējā Latvijas teritorijā darba dienās no 8:00 līdz 18:00.

Papildu informācija:

Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu. Lūdzam sagatavot precīzu naudu, ja pasūtījuma apmaksa tiks veikta skaidrā naudā. Matrači un sūtījumi, kas smagāki par 20 kg, vienmēr tiek piegādāti ar kurjeru. Piegādes laiks dažādām precēm var atšķirties, bet vidēji tas ir 2-3 nedēļas.

Piegāde ar Ekspress Pasts kurjeru

Piegāde līdz mājas slieksnim.

Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'Express Pasts' kurjera servisu. Sūtījuma paka tiek nogādāta līdz klienta mājām, pirms piegādes Jūs saņemsiet informatīvu sms vai zvanu no kurjera. Ja piegādes laikā saņēmējs nav mājās, tad pasūtījums tiek nogādāts atpakaļ uz Express Pastu, savukārt Jūsu pasta kastītē Jūs saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta – sazināties ar Express pastu, lai vienotos par Jums ērtu sūtījuma piegādes dienu un laiku.

Kurjera servisa darba laiks darba dienās: Latvijas galvaspilsētā Rīga – no 8:00 - 21:00, par piegādēm pēc 17:00 iepriekš vienojoties ar Express Pasts, Pārējā Latvijas teritorijā – no 08:00 līdz 17:00

Sūtījumu piegādes brīdī nodrošinām iespēju saņēmējam norēķināties par preci gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu karti. Lūdzam sagatavot precīzu naudu, ja pasūtījuma apmaksa tiks veikta skaidrā naudā.

Sūtījuma iepakojumu var atvērt tikai pēc preces apmaksas veikšanas un paraksta par saņemšanu.

Gadījumos, ja tiek konstatēti ārēji sūtījuma iepakojuma bojājumi, saņēmējs ir tiesīgs nepieņemt sūtījumu, pirms tam kopīgi ar kurjeru sagatavojot bojājuma aktu. Pirms sūtījuma saņemšanas kurjeram nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu.