Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Mēs radām

cilvēku iemīļotus zīmolus

Mūsu stāsts

Viss aizsākās 1992. gadā Slovēnijā. Tolaik mēs bijām tiešā mārketinga uzņēmums, kas pārdeva vienu zīmolu — Kosmodisk, piedāvājot efektīvus risinājumus pret muguras sāpēm. Mēs bijām neliela komanda ar lielu vēlmi darīt labu.

Kopš mūsu pirmo produktu pārdošanas, izmantojot vienkāršas tiešās atbildes reakcijas reklāmas, pirms trīs gadu desmitiem, Studio Moderna ir kļuvis par starptautisku uzņēmumu un vadošo universālā kanāla mazumtirgotāju Centrāleiropā un Austrumeiropā, un darbojas 19 valstī ar 160 miljoniem potenciālo klientu.

Šobrīd mēs nodarbinām vairāk nekā 5000 cilvēku, un mūsu misija kopš tā laika nav mainījusies — mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem un mainīt viņu dzīvi uz labo pusi.

Jau 30 gadus Studio Moderna no savām idejām rada inovatīvus produktus, kas dzīvi padara laimīgāku, tīrāku, aktīvāku un veselīgāku. Mūsu patentēto zīmolu kolekcijas ir radītas ar nolūku padarīt mājokli par drošu patvērumu, tāpēc tiek radītas preces visdažādākajām dzīves jomām, sākot no ēdiena gatavošanu, gulēšanu, uzkopšanu un beidzot ar treniņiem, skaistumu, labsajūtu un daudz ko citu.

Mūsu produkti ir pieejami tiešsaistē, mūsu pašu mazumtirdzniecības veikalos, kā arī ar DRTV, telemārketinga, katalogu un mūsu mazumtirdzniecības partneru starpniecību. Mūsu mērķis ir iepirkšanos padarīt pēc iespējas ērtāku mūsu klientiem.

Mēs esam

19 valstī Centrāleiropā un Austrumeiropā

Mūsu zīmoliem ir

160 miljoni potenciālo klientu

Mums ir

37 vietēji kontaktu pārvaldības centri, kuros strādā

3000 apmācītu zvanu centra darbinieku

Mēs pārvaldām

vairāk nekā 120 tīmekļa veikalu un vairāk nekā 500 reklāmas mērķlapu

un aktīvi darbojamies

vairāk nekā 100 FB lapās un IG profilos

Mūsu tīmekļa vietnes katru dienu apmeklē vairāk nekā 350 000 cilvēku

Mēs pārraidām

vairāk nekā 70 stundas DRTV reklāmas dienā vairāk nekā 130 TV kanālos

Mēs izsūtām

vairāk nekā 8 miljonus katalogu un vairāk nekā 90 miljonus teksta īsziņu gadā

Mūsu produkti ir pieejami

vairāk nekā 330 mūsu mazumtirdzniecības veikalos un pie vairāk nekā 350 mazumtirdzniecības partneriem

Mūsu zīmoli

Miljoniem cilvēku savās mājās izmanto mūsu uzticamo zīmolu produktus, kas atvieglo un uzlabo ikdienas dzīvi.

Katra produktu grupa ir izstrādāta, domājot par dažādām dzīves jomām — sākot ar gulēšanu, ēdiena gatavošanu, uzkopšanu un beidzot ar treniņiem, skaistumu, labsajūtu un daudz ko citu. Viss produktu kopums ietekmē to, kā ģimene un cilvēks bauda mājas dzīvi.

Labs miegs

DORMEO — kopš 2002. gada

Dormeo ir zīmols, kurā darbojas jomas eksperti, tāpēc katra mājoklim un gulēšanai paredzētā prece tiek radīta, domājot par harmonisku miegu. Mūsu stāsts aizsākās tālajā 2002. gadā ar vienkāršu putu matraci.

Šobrīd zīmols DORMEO® piedāvā augstas kvalitātes produktu klāstu guļamistabai un dzīvojamai istabai: matračus, virsmatračus, spilvenus, segas, gultas veļu, piederumus dzīvojamai istabai un vannas istabai, kā arī ir gulēšanas risinājumu eksperts, piedāvājot vairāk nekā 300 preču šajā klāstā. Zīmols DORMEO® nodrošina labu nakts miegu vairāk nekā 12 miljoniem cilvēku visā Eiropā un ir pieejams 40 valstīs visā pasaulē.

Mūsu mērķis ir nodrošināt vislabāko kvalitāti, tāpēc pārbaudām savus produktus neatkarīgos institūtos un laboratorijās, kas ir savas jomas līderi visā pasaulē. DORMEO® produktos izmantotās novatoriskās tehnoloģijas un kvalitatīvie materiāli nodrošina optimālu komfortu un veselīgu vidi gulēšanai.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA DORMEO, SPIEŽOT ŠEIT

Gatavo. Svini. Ik dienu!

DELIMANO — kopš 2010. gada

DELIMANO® ir viens no atpazīstamākajiem virtuves piederumu zīmoliem 21 valsts tirgū un viens no straujāk augošajiem Studio Moderna zīmoliem, ko pierāda vairāk nekā 7,3 miljoni apmierinātu klientu. Mēs nemitīgi strādājam, lai klientiem būtu pieejami vislabākie materiāli, novatoriski risinājumi, kā arī izcila snieguma un mūsdienīga dizaina produkti.

DELIMANO® zīmols piedāvā novatorisku, ļoti kvalitatīvu virtuves piederumu klāstu, kas izstrādāti, lai sniegtu patīkamu pieredzi, gatavojot veselīgas un gardas maltītes. Tādējādi tiek veicināta aizraušanās ar ēdienu gatavošanu un darbošanos virtuvē. DELIMANO® zīmols iedvesmo un veicina radošumu, tāpēc virtuvē pavadītais laiks šķitīs kā svētki. Zīmola DELIMANO® klāstā ir nelielas virtuves ierīces, katli un pannas, trauki, kā arī dažādi instrumenti un piederumi.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA DELIMANO, SPIEŽOT ŠEIT

Ērtākai ikdienai

ROVUS — kopš 2005. gada

Zīmols ROVUS® piedāvā novatoriskus, efektīvus un mājas apstākļos viegli lietojamus uzkopšanas risinājumus, ar kuru palīdzību uzturēt tīru un kārtīgu māju ir daudz vieglāk. ROVUS® uzlabo dzīves kvalitāti, padarot mājokli patīkamāku, estētiskāku, nomierinošu un veselīgāku — lieliska kombinācija.

ROVUS® produktu klāstā ietilpst mājas tīrīšanas un uzkopšanas līdzekļi, kā arī apģērba kopšanas līdzekļi, kas sevī apvieno funkcionalitāti, ērtu lietošanu un labāko cenas un kvalitātes attiecību.

ROVUS® produkti sniedz iespēju mājokļa tīrīšanai izmantot parastu krāna ūdeni, tvaiku vai dabiskus, bet efektīvus tīrīšanas līdzekļus, tādējādi nodrošinot videi nekaitīgus tīrīšanas risinājumus. Novatoriskā ROVUS® Nano līnija ir nākamais evolūcijas solis tīrīšanas pasaulē, jo vienlaikus nodrošina gan efektīvu tīrīšanu, gan rūpes par mūsu planētu.

Pirms ROVUS® produktus piedāvā klientiem, tos testē neatkarīgi kvalitātes kontroles uzņēmumi (piemēram, SGS, SIQI), kā arī vienmēr pārbauda produktu atbilstību pasaules normatīvo aktu prasībām.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA ROVUS, SPIEŽOT ŠEIT

 

WALKMAXX — kopš 2010. gada

Komforts ik uz soļa. Zīmols WALKMAXX® piedāvā inovatīvus un ērtus, tomēr pieejamus apavu un apģērbu risinājumus. Mūsu mērķis ir nodrošināt klientiem funkcionalitāti, papildu ērtības un lielisku stilu ar katru WALKMAXX® apavu pāri. Zīmols WALKMAXX® piešķir enerģiju cilvēku ikdienai un iedvesmo kustībai.

Neatkarīgi no notikuma vai gadalaika, zīmolam WALKMAXX® ir ļoti plašs apavu klāsts — sākot ar ziemas zābakiem un beidzot ar flip-flopiem. Apavi tiek izstrādāti ar vislielāko rūpību, domājot par jūsu kāju ērtībām. Lai nodrošinātu klientiem vislabāko piedāvājumu, izgatavojot apavus, zīmols WALKMAXX® izmanto tikai vislabākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA WALKMAXX, SPIEŽOT ŠEIT

Vienkārša vitalitāte

WELLNEO — kopš 2010. gada

Zīmols WELLNEO® rūpējās par veselību un labsajūtu visu vecumu cilvēkiem neatkarīgi no viņu dzīvesveida. Zīmola klāstā ir pieejami, ērti lietojami un uzticami produkti, kuros izmantotas modernas tehnoloģijas un, kas paredzēti skaistumkopšanai, kā arī labsajūtas un veselības veicināšanai.

Ikviens mūsu produkts ir izstrādāts ar nolūku risināt konkrētu problēmu: mazināt sāpes, samazināt svaru, formēt ķermeni, sniegt relaksāciju, piedāvāt kosmētiskus un ādas kopšanas risinājumus, turklāt vienmēr nodrošinot vēlamo rezultātu. Ar WELLNEO® zīmola produktiem ikviens var parūpēties par savu labsajūtu.

WELLNEO® produktus izstrādā labākie speciālisti un zinātņu doktori, tos pārbauda un apstiprina pētniecības iestādes un laboratorijas. Katrs apgalvojums ir zinātniski pierādīts, un tam ir sertificētu organizāciju un iestāžu izsniegts apliecinājums. Izvēloties zīmolu WELLNEO®, jūs izvēlaties pārbaudītu vērtību.

WELLNEO® produkti ir ērti pieejami un lietojami mājas apstākļos.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA WELLNEO, SPIEŽOT ŠEIT

TV iepirkšanās

TOP SHOP — kopš 1996. gada

Zīmols TOP SHOP® piedāvā inovatīvus produktus dažādās kategorijās. To mērķis ir atvieglot ikdienā veicamos darbus, piedāvājot radošus, bet vienlaikus arī vienkāršus produktus un risinājumus.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA TOP SHOP, SPIEŽOT ŠEIT

 

KOSMODISK — kopš 1992. gada

KOSMODISK® ir zīmols, kas piedāvā drošus, efektīvus un vienkāršus risinājumus pret muguras sāpēm, tirgū ir jau ilgāk nekā 25 gadus un var lepoties ar vairāk nekā 3 miljoniem apmierinātu lietotāju. KOSMODISK® bija pirmais zīmols, ar kuru aizsākās mūsu stāsts un apņemšanās palīdzēt klientiem uzlabot dzīves kvalitāti.

Mēs ticam...

...ka katrs cilvēks ir pelnījis brīnišķīgu un piesātinātu dzīvi. Mēs ticam, ka katrs bērns ir pelnījis doties lielākos un mazākos ceļojumos, un katru vakaru ēst siltas vakariņas.

Mēs ticam, ka daba ir mūsu labākais draugs un lielākā vērtība. Mēs ticam labajā cilvēkos.

Tieši tāpēc mēs pieliekam tik daudz pūļu un izmantojam tik daudz resursu, lai pasauli radītu labāku.

Sociālās atbildības

Studio Moderna saprot, ka ir daļa no kopienas. Tāpēc mēs uzskatām par pienākumu palīdzēt izsalkušiem bērniem, veciem, vientuļiem cilvēkiem, maznodrošinātajām ģimenēm, dabas katastrofu upuriem. Mēs iesaistāmies dažādos humānās palīdzības pasākumos, lai palīdzētu visvājākajiem brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Kā darba devējs, mēs esam par veselīgu darba vidi un vadību, kas veicina darbinieku potenciālu, spējas un iniciatīvu.

Ekoloģiskā atbildība - ietekmes uz vidi samazināšana

Visiem būtu jāpatur prātā, ka zemes veltes nav neizsmeļamas. Mēs, Studio Moderna, pievēršam īpašu uzmanību visam, ko darām. Mēs zinām, ka esam tikai niecīga daļiņa no visas lielās pasaules, tomēr ticam, ka nozīmīgs ir arī katrs mūsu solis un rīcība.

Mēs smagi strādājam, lai izgudrotu labākus, ilgtspējīgākus materiālus, ko izmantot Dormeo un Delimanu produktu ražošanā. Mēs vienmēr esam tur, kur nepieciešama mūsu palīdzība. Un vienmēr ar ekoloģisku dzīvesveidu sirdī.

Ekoloģiskā atbildība mūsu produktos

 • Dabai draudzīgi, pārstrādājami materiāli

  Ikviens Dormeo produkts ir veidots no pilnībā pārstrādāmajiem materiāliem. Turklāt brīdī, kad piegādāsim Jums jauno matraci, mēs parūpēsimies arī par veco.

 • Keramisks, dabai draudzīgs pārklājums uz Jūsu pannas

  Visi Delimano keramiskie trauki ir veidoti no māla - dabai draudzīga materiāla.

Ekoloģiskā atbildība mūsu birojos

 • Atkritumu šķirošana

  Atkritumu šķirošanai ir ļoti liela nozīme mūsu ikdienā. Gandrīz katrā birojā atkritumi tiek šķiroti, kā arī mēs neizmantojam vienreizlietojamās kafijas krūzes.

 • Filtrēts krāna ūdens

  Lai iedrošinātu mūsu darbiniekus dzert krāna ūdeni, mēs uzstādījām ūdens filtrus. Mēs neatzīstam ūdens statīvus ar plastmasas kannām.

 • Enerģijas taupīšana

  Mūsu birojos katrs galds ir aprīkots ar enerģijas taupošām sensoru lampām, kas pielāgo nepieciešamo gaismas daudzumu visas dienas garumā.

 • Dabai draudzīgas dāvanas

  Mēs esam aizrautīgi un entuziasma pilni, darot lietas, kas mums patīk. Un it īpaši, ja runa ir par bērniem. Piemēram, mūsu radītās Ziemassvētku dāvanas vienmēr ir pārstrādājamas un veidotas no dabai draudzīgiem materiāliem.

Lūk, tādi mēs esam

Šis bija mūsu stāsts. Stāsts par to, ko mēs darām, kas liek mums turpināt iesākto un kā mēs atdarām sabiedrībai ar labu. Nekas no tā nebūtu iespējams, ja nebūtu jūs. Jūs esat iemesls, kādēļ no rīta izkāpjam no gultas un esam gatavi jauniem izaicinājumiem. Par to mēs jums sakām “paldies”.

Paldies, ka esat daļa no mūsu stāsta. Mēs ceram, ka turpmākajos gados iepazīstināsim jūs ar vēl daudziem lieliskiem produktiem, kas uzlabos jūsu ikdienas dzīvi un tās kvalitāti.

Jūsu Studio Moderna komanda