Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Gādājot par jūsu vajadzībām jau

vairāk kā 25 gadus

Šis būs stāsts par uzņēmumu Studio Moderna – par to, ko un kāpēc darām, kas mūs iedvesmo un izaicina sasniegt arvien jaunus mērķus. Lai gan vairumam cilvēku Studio Modernas vārds  asociējas ar diviem zīmoliem – Dormeo un Top Shop, tas nebūt nav viss. Mūsu stāsts ir daudz garāks un interesantāks.

Uzņēmums Studio Moderna tika dibināts 1992. gadā, Slovēnijā. Sākums bija visai pieticīgs, tomēr ar gadiem uzņēmums arvien auga un attīstījās, kļūstot par vienu no ietekmīgākajiem gan Slovēnijā, gan starpautiskajā vidē. Ceļš bija izaicinājumu un grūtību pilns, taču visa pamatā vienmēr ir bijusi ticība tam, ka ar darbu, lielu entuziasmu un vēlmi augt viss ir iespējams.

Mūsu mantojums

Viss sākās 1992. gadā, mazā pilsētiņā Zagorje, kad vīrs vādā Sandi Ceško sāka pārdot ierīci muguras sāpju novēršanai – “Kosmodisk”. Tā bija inovācija, kas izmainīja ļoti daudzu cilvēku dzīves. Neskaitot medikamentus, “Kosmodisk” tobrīd bija vienīgais pieejamais līdzeklis tirgū, kas palīdzēja cīņā  ar muguras sāpēm.

Pēc veiksmīgās debijas ar unikālo produktu, kompānija sāka paplašināties arvien vairāk cilvēku iepazina zīmolu “TopShop”. Jau 1996. gadā uzņēmums “Studio Moderna” laida klajā savu pirmo TV reklāmu un straujiem soļiem iekaroja tirgus līdera pozīcijas. Jau kopš pirmās dienas kompānija strādā, balstoties uz pārbaudītām vērtībām, lai klientam sniegtu pašu labāko. Klienta vēlmes joprojām ir mūsu galvenā prioritāte.

Kas mēs esam šodien

Šodien "Studio Moderna" ir vadošā daudzkanālu e-komercijas un mazumtirdzniecības platforma Centrālajā un Austrumeiropā, kā arī Krievijā un Kazahstānā.

Daži skaitļi, ar kuriem mēs lepojamies:

Jūs varat atrast mūs

21 Eiropas valstī

Mūsu produkti ir pieejami

390 veikalos

Esam izveidojuši

Vairāk kā 140 mājaslapu 21 valodā

Mēs piedāvājam ērtu iepirkšanos mājās

Vairāk kā 360 TV kanālos

Jūsu zvanu gaida

3000 zvanu operatori 33 zvanu centros

Mēs uzrunājām

360 miljonus patērētāju

Mūsu zīmoli

Mēs ticam un ceram, ka mūsu zīmolu produkti ir uzlabojuši un atvieglojuši mūsu klientu dzīves visdažādākajās jomās – palīdzējuši labāk izgulēties, gatavot veselīgāk un garšīgāk, vairāk kustēties un būt fiziski aktīviem, kā arī uzlabot savas dzīves kvalitāti citās jomās. Mēs esam apņēmušies darīt vēl vairāk, lai būtu līdzās jums ik dienu. Gadu gaitā arvien vairāk esam iemācījušies izprast klientu vēlmes un vajadzības, tāpēc gūstam lielu gandarījumu par katru apmierinātu klientu.

No mūsu pirmā zīmola

Studio Moderna pārstāvētie zīmoli ir atpazīstami starptautiskajā tirgū, kur sasnieguši lieliskus rezultātus.

TV iepirkšanās

Top Shop kopš 1996. gada

Par spīti pieticīgajam sākumam Slovēnijas komerctelevīzijā, Top Shop zīmols izauga par vienu no lielākajiem daudzkanālu mazumtirdzniecības ķēdes posmiem Centrālajā un Austrumeiropā. Top Shop noteikti ir atpazīstamākais zīmols – tā produkti vienmēr ir bijuši unikāli, kā arī uzmanīgi atlasīti, tāpēc tie atrod savu ceļu līdz miljoniem klientu, lai palīdzētu dzīvot labāk un veselīgāk.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA TOP SHOP, SPIEŽOT ŠEIT

Labs miegs

Dormeo kopš 2002. gada

Pēdējos 15 gados Dormeo ir kļuvis par sinonīmu labam, veselīgam miegam. Dormeo savu stāstu sāka ar vienu matraci un pēc daudzu gadu smaga darba tas pārvērtās miega un dzīvesveida zīmolā, piedāvājot vairāk kā 300 dažādus produktus.

Dormeo produktus var atrast vairāk ka 30 valstīs visā pasaulē. Tie palīdz cilvēkiem labāk izgulēties, lai ik rītu varētu pamosties enerģijas pilni.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA DORMEO, SPIEŽOT ŠEIT

Kur sākas lieliska gatavošana

Delimano kopš 2010. gada

Delimano ir zīmols ar acīmredzamu kaislību pret ēdiena gatavošanu. Viss sākās ar keramikas trauku pārklājuma gatavošanu, tomēr Delimano nepārtraukti paplašina savu piedāvajumu ar dažādām virtuvei paredzētām ierīcēm.

Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo virtuves produktu zīmolu Eiropā, piedāvāt saviem klientiem izcila dizainu, tehnoloģiski uzlabotus, inovatīvus un radošus risinājumus virtuvei. Lai ēst gatavošana kļūtu par jūsu kaislību un aizraušanos.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA DELIMANO, SPIEŽOT ŠEIT

Vienkārša vitalitāte

Wellneo kopš 2010. gada

Wellneo zīmols specializējies veselīga un aktīva dzīvesveida jomās, piedāvajot uztura bagātinātājus, svara kontrolēšanas produktus, fitnesa produktus un ekoloģiskus/BIO produktus.

Wellneo zīmola filozofija ir par veselīgu dzīvesveidu, piedāvajot produktus, kas palīdzēs jums sasniegt nospraustos mērķus daudz ātrāk un vienkāršāk.

APMEKLĒJIET SAVA REĢIONA WELLNEO, SPIEŽOT ŠEIT

Mēs ticam...

...ka katrs cilvēks ir pelnījis brīnišķīgu un piesātinātu dzīvi. Mēs ticam, ka katrs bērns ir pelnījis doties lielākos un mazākos ceļojumos, un katru vakaru ēst siltas vakariņas.

Mēs ticam, ka daba ir mūsu labākais draugs un lielākā vērtība. Mēs ticam labajā cilvēkos.

Tieši tāpēc mēs pieliekam tik daudz pūļu un izmantojam tik daudz resursu, lai pasauli radītu labāku.

Sociālās atbildības

Studio Moderna saprot, ka ir daļa no kopienas. Tāpēc mēs uzskatām par pienākumu palīdzēt izsalkušiem bērniem, veciem, vientuļiem cilvēkiem, maznodrošinātajām ģimenēm, dabas katastrofu upuriem. Mēs iesaistāmies dažādos humānās palīdzības pasākumos, lai palīdzētu visvājākajiem brīžos, kad tas visvairāk nepieciešams.

Kā darba devējs, mēs esam par veselīgu darba vidi un vadību, kas veicina darbinieku potenciālu, spējas un iniciatīvu.

Ekoloģiskā atbildība - ietekmes uz vidi samazināšana

Visiem būtu jāpatur prātā, ka zemes veltes nav neizsmeļamas. Mēs, Studio Moderna, pievēršam īpašu uzmanību visam, ko darām. Mēs zinām, ka esam tikai niecīga daļiņa no visas lielās pasaules, tomēr ticam, ka nozīmīgs ir arī katrs mūsu solis un rīcība.

Mēs smagi strādājam, lai izgudrotu labākus, ilgtspējīgākus materiālus, ko izmantot Dormeo un Delimanu produktu ražošanā. Mēs vienmēr esam tur, kur nepieciešama mūsu palīdzība. Un vienmēr ar ekoloģisku dzīvesveidu sirdī.

Ekoloģiskā atbildība mūsu produktos

 • Dabai draudzīgi, pārstrādājami materiāli

  Ikviens Dormeo produkts ir veidots no pilnībā pārstrādāmajiem materiāliem. Turklāt brīdī, kad piegādāsim Jums jauno matraci, mēs parūpēsimies arī par veco.

 • Keramisks, dabai draudzīgs pārklājums uz Jūsu pannas

  Visi Delimano keramiskie trauki ir veidoti no māla - dabai draudzīga materiāla.

Ekoloģiskā atbildība mūsu birojos

 • Atkritumu šķirošana

  Atkritumu šķirošanai ir ļoti liela nozīme mūsu ikdienā. Gandrīz katrā birojā atkritumi tiek šķiroti, kā arī mēs neizmantojam vienreizlietojamās kafijas krūzes.

 • Filtrēts krāna ūdens

  Lai iedrošinātu mūsu darbiniekus dzert krāna ūdeni, mēs uzstādījām ūdens filtrus. Mēs neatzīstam ūdens statīvus ar plastmasas kannām.

 • Enerģijas taupīšana

  Mūsu birojos katrs galds ir aprīkots ar enerģijas taupošām sensoru lampām, kas pielāgo nepieciešamo gaismas daudzumu visas dienas garumā.

 • Dabai draudzīgas dāvanas

  Mēs esam aizrautīgi un entuziasma pilni, darot lietas, kas mums patīk. Un it īpaši, ja runa ir par bērniem. Piemēram, mūsu radītās Ziemassvētku dāvanas vienmēr ir pārstrādājamas un veidotas no dabai draudzīgiem materiāliem.

Lūk, tādi mēs esam

Šis bija mūsu stāsts. Stāsts par to, ko mēs darām, kas liek mums turpināt iesākto un kā mēs atdarām sabiedrībai ar labu. Nekas no tā nebūtu iespējams, ja nebūtu jūs. Jūs esat iemesls, kādēļ no rīta izkāpjam no gultas un esam gatavi jauniem izaicinājumiem. Par to mēs jums sakām “paldies”.

Paldies, ka esat daļa no mūsu stāsta. Mēs ceram, ka turpmākajos gados iepazīstināsim jūs ar vēl daudziem lieliskiem produktiem, kas uzlabos jūsu ikdienas dzīvi un tās kvalitāti.

Jūsu Studio Moderna komanda