Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Jūsu mājas virtuvē

Sviniet dzīvi ar gardu, mājās gatavotu ēdienu kopā ar Delimano!

Jūs mīlat visu, kas saistīts ar ēdienu? Kā tas smaržo, tā krāsu, tekstūru un īpaši tā pagatavošanu? Delimano vēlas dalīties savā entuziasmā. Mums ēdiens ir īsti svētki, maģija virtuvē, kas ļauj mūsu iztēlei mūs aizvest uz vietām, kur nekas nav neiespējams. Mēs ticam, ka Jūsu virtuve ir vieta, kur dzimst izcils ēdiens. Ikviena mājās pagatavota maltīte, kas mantota no vecmāmiņas recepšu krājuma, gatavota ar degsmi un mīlestību izcilības ziņā nespēj konkurēt ar nevienu ''Michelin'' novērtētu restorānu.

Lieta, kas mums ir kopīga? Aizrauj ēdiena gatavošana

Delimano saprot gatavošanas neatvairāmo kaislību, tādēļ mēs piedāvājam Jums tikai labāko, lai Jums būtu viss, kas Jums nepieciešams un viss, ko Jūs vēlaties padarot ikdienas gatavošanu īpašu.

Kā tas viss sākās ...

Atgriežoties 2010. gadā

Mūsu stāsts sākās 2010. gadā, kad mums radās ideja izveidot augstas kvalitāte gatavošanas traukus veselīgas maltītes pagatavošanai, kas ražoti no dabiskiem materiāliem.

Mūsu pirmā ideja bija piedāvāt Jums keramiskus gatavošanos traukus, tomēr ar lielu degsmi un mīlestību, mēs apzinājām savu klientu vēlmes un sākām ražot vēl vairāk lielisku produktu Jūsu virtuvei un ēdamistabai. 

Šodien mēs piedāvājam vairāk kā 100 produktus, kā arī daudzi vēl tikai tiks piedāvāti.

Delimano šodien

Šodien Delimano fokusējas uz Jums, Jūsu velmēm un neatvairāmo kaislību gatavot.

Mūsu mērķis ir būt pirmajiem starp virtuves iekārtu un gatavošanas trauku ražotājiem Eiropā, kā arī nodrošināt kvalitatīvi izstrādātu, tehnoloģiski sekmīgu,inovatīvu un kreatīvu risinājumu ēdiena pagatavošanā, kas izstrādāts, lai nodrošinātu veselīgu un gardu gatavošanas pieredzi.

Mēs esam šeit, lai piedāvātu Jums labākos produktu aktīvai, veselīgai dzīvei

Mēs to ne tikai apgalvojam, mēs tā arī domājam.

Delimano: novators un tendenču sekotājs

Ēdiena gatavošanas loma mūsu dzīvēs ir krasi mainījusies šī gadsimta laikā: kamēr cilvēku dzīves kļūst arvien aizņemtākas un visu nosaka komforts, tiek piedāvāti arī personīgie pavāri un ēdiena gatavošanas guru, kuri cenšas pārsteigt vakariņu viesus un cenšas maltīti pagatavot veselīgu. Risinājums, kas spēj apmierināt aktuālo trendu kārotājus? Tehnoloģijas, protams.

Delimano nežēlo līdzekļus, lai attīstītu jaunas idejas un kļūtu par virtuves tehnoloģiju un gatavošanas trauku līderi.

Mūsu eksperti nodrošina izcilus risinājumus, kas kļūst par svarīgiem atklājumiem ēdiena gatavošanas pasaulē.

Delimano Triloģija: unikāls gatavošanas risinājums

Delimano Triloģija ir mūsu izgudrojums, kas bagātina gatavošanas procesu un piedāvā mūsu klientiem pēc iespējas veselīgāku veidu, kā pagatavot maltīti. Triloģijas līnija iekļautie katli ir veidoti no alumīnija un keramikas pārklājuma, bet 9 iestrādātie caurumi ļauj karstajam gaisam brīvi cirkulēt zem vāka. Tādā veidā ēdiens tik pagatavots vienmērīgi un izcili.

Šāds risinājums sniedz Jums iespēju pagatavot ēdienu tikai ar pilīti eļļas, kā arī paātrina gatavošanas procesu.

Apbrīnojams izgudrojums, kas Jums noteikti ir jāizmēģina.

APSKATIET TO ŠEIT

Delimano sadzīves tehnika – mēs atrodam risinājumu katrai virtuves problēmai

Mēs zinām, ka ikviens pavārs dievina modernas virtuves ierīces. Šī iemesla dēļ mēs piešķiram īpašu uzmanību izcilu virtuves ierīču attīstībai, kuras kļūs Jums parocīgas ikdienas lietošanā un īpašos gadījumos.

Mēs esam apņēmušies Jums darīt pieejamas visas virtuves ierīces, par kurām Jūs sapņojat.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sagatavotu, pagatavotu, uzglabātu, pasniegtu un IZBAUDĪTU ēdienu- Delimano ir viss, kas nepieciešams - tagad arī skaistās krāsās!

Virtuvē nekad nav par daudz iekārtu. Skaists bambusa dēlītis produktu griešanai, pievilcīgs trauku komplekts vai sarkana pankūku cepšanas panna - ar mūsu produktiem Jūsu virtuve vai ēdamistaba nekad nebūs garlaicīga un nepievilcīga.

Ar plašo gatavošanas trauku izvēli Jūsu virtuves skapītī, Jūs nepacietīgi skaitīsiet minūtes, līdz pienāks iespēja atkal pagatavot kādu gardu maltīti.

Ar Delimano gatavošana ir svētki!

Iekāpiet jautrajā gatavošanas pasaulē!

Delimano - tā ir pasaule, kurā viss saistīts ar ēdiena pagatavošanu. Mums patīk dalīties ar idejām, receptēm, ēdiena noformēšanu... Mums patīk ēdienu baudīt! Tomēr aiz tā visa ir paslēpies kas vairāk - mēs vēlamies Jums piedāvāt risinājumus, kas nesīs prieku ēst gatavošanas procesā!

Pēc veiksmīga starta un attīstības, esam lepni, ka spējām nodibināt veselu diapazonu ar virtuves iekārtām, Jūsu vajadzībām:

  • sagatavošana
  • gatavošana
  • pasniegšana