VAKUUMA SMALCINĀTĀJBLENDERIS
– SAGLABĀ PRODUKTU UZTURVĒRTĪBU

Delimano vakuuma smalcinātājblenderis MultiFresh ir revolucionāra ierīce, kas neļauj produktiem zaudēt to uzturvērtību smalcināšanas laikā. Turklāt šī virtuves ierīce pilda pat 5 ierīču funkcijas: tas ir blenderis, vakuuma smalcinātājblenderis, vakuuma ierīce, dzirnaviņas malšanai kā arī ierīce karstu zupu un mērču pagatavošanai.

 

FUNKCIJAS

 • VAKUUMĒŠANA + BLENDĒŠANA (VB)
 • BLENDĒŠANA (B)
 • VAKUUMĒŠANA (V)
 • BLENDĒŠANA + PULSĀCIJA (P)
 • SILDĪŠANA + BLENDĒŠANA (HB)

VAKUUMĒŠANA + BLENDĒŠANA (VB)

Vakuumēšanas/ blendēšanas funkcija (VB). Lai vakuuma smalcinātājblenderī MultiFresh pagatavotu smūtiju, ir nepieciešama 700 ml krūze blendēšanai, 6 spārnu asmens un, pie motora bāzes piestiprināta, vakuuma iekārta. Izvēloties vakuumēšanas/blendēšanas (VB) funkciju, ierīce, ar 40 kPa spiediena palīdzību, automātiski uzsāks gaisa izsūknēšanu, tāpēc produkti vairs nebūs saskarē ar skābekli, tie nezaudēs uzturvērtību. Kad gaiss izsūknēts, ierīce ar 25 000 apgr./min. automātiski uzsāks produktu blendēšanu. 800W jaudas motors un 6 ar titānu pārklātie asmeņi samals produktus burtiski mikro izmēra pulvera daļiņās, tādēļ organisms vieglāk spēs absorbēt produktos esošās uzturvielas un vitamīnus.

BLENDĒŠANA (B)

Blendēšanas (B) funkcijai izmanto 700 ml krūzi blendēšanai un 1200 ml krūzi sildīšanai un blendēšanai. Visas sastāvdaļas tiek blendētas ar ātrumu līdz 25 000 apgr./min.

VAKUUMĒŠANA (V)

Vakuumēšanas funkcija (V). Lai MultiFresh izmanatotu kā vakuuma ierīci, ir jāizmanto noņemamā vakuuma iekārta un caurulīte vakuumēšanai. Vakuuma iekārta rada spiedienu līdz pat 40 kPa. Uzglabājot produktus vakuumā, proti, bez skābekļa klātbūtnes, tos iespējams uzglabāt svaigus ILGĀK, nekā uzglabājot parastos plastmasas maisiņos vai pārtikas uzglabāšanas traukos. Vakuumā produkti ilgāk saglabā dabīgo mitrumu, garšu un uzturvērtību.

BLENDĒŠANA + PULSĀCIJA (P)

Blendēšana ar pulsācijas funkciju (P) ir ideālu funkciju kombinācija, lai smalcinātu ledu, jauktu dzērienus un smalcinātu produktus panākot vēlamo konsistenci.

SILDĪŠANA + BLENDĒŠANA (HB)

Sildīšanas un blendēšanas funkcijai (HB) izmantojiet 1200 ml krūzi, kurā iestrādāts sildelements, un gatavojiet gardas un bagātīgas krēmzupas. Ierīce automātiski uzsāks sildīšanu, līdz gatavošanai nepieciešamai temperatūrai (līdz 70*C).* Pēc tam MultiFresh automātiski uzsāks blendēšanu. Un vien pēc dažām minūtēm baudiet bagātīgu krēmzupu vai siltu mērci.

*Temperatūra ir pietiekama, lai pagatavotu visus dārzeņus, izņemot parastos kartupeļus.

KURU SMŪTIJU JŪS IZVĒLĒTOS?

Smūtijs, kas ir pagatavots ar Delimano vakuuma smalcinātājblenderi MultiFresh, satur līdz pat par 74% vairāk vitamīnu nekā klasiskā blenderī pagatavots smūtijs.*

Pat pēc 24 h MultiFresh vakuuma smalcinātājblenderī pagatavotā smūtijā ir vairāk A vitamīna, nekā ar parasto blenderi svaigi gatavotā smūtijā.

 

*Smūtijs, kas gatavots ar vakuuma smalcinātājblenderi MultiFreshTM, gatavošanas brīdī satur līdz pat 74% vairāk E vitamīna, nekā smūtijs, kas gatavots ar blenderi bez vakuuma funkcijas (Nutribullet 600W).

BLENDĒŠANA BEZ VAKUUMA

BLENDĒŠANA AR VAKUUMU*

BEZ
PUTĀM
BEZ
OKSIDĀCIJAS
BEZ
NOSLĀŅOŠANĀS
 • Par 38% vairāk A vitamīna
 • Par 27% vairāk C vitamīna
 • Par 114% vairāk E vitamīna**
*30 minūtes pēc blendēšanas vakuuma smalcinātājblenderī MultiFresh gatavotā smūtija konsistence nemainās, bet  smūtijā, kas gatavots bez vakuuma parastā smalcinātājblenderī (Nutribullet 600W), sāka atdalīties blīvā smūtija konsistence no šķidrās, veidojās noslāņošanās. **Pēc 48 stundām vakuuma smalcinātājblenderī MultiFresh gatavotā smūtijā ir par 38% vairāk β-karotīna (ir arī A vitamīnā), par 27% vairāk C vitamīna, par 114% vairāk E vitamīna nekā smūtijā, kas gatavots bez vakuuma parastā smalcinātājblenderī (Nutribullet 600W).
 

MULTIFRESH KOMPLEKTĀ IETILPST:

 1. 800 W motora bāze
 2. 1200 ml krūze sildīšanai un blendēšanai
 3. 700 ml krūze blendēšanai
 4. 6 spārnu asmens
 5. 200 ml krūze un asmens malšanai
 6. Noņemama vakuuma iekārta
 7. Caurulīte vakuumēšanai
1 2 3 4 5 6 7

Kas Multifresh padara tik īpašu?

Tālāk esošajā tabulā var redzēt galvenās atšķirības starp MutiFresh un Nutribullet. Tas arī izskaidros, kāpēc mēs to esam nosaukuši par revolucionāro ierīci, kas pilda pat 5 ierīču funkcijas, nevis par parastu blenderi.

 
Preces nosaukums
Apraksts
Jauda
Apgr./Min. (apgriezienu skaits minūtē)
Asmens
Krūze blendēšanai
Vakuuma vārsts un vārpsta
Krūze sildīšanai
Iebūvēta sildvirsma
Rīvju komplekts
Vakuuma caurulīte
Funkcijas
Blendēt
Blendē vakuumā
Veido vakuumu
Blendē karstu
Rīvē
Pulsācijas funkcija
E-recepšu grāmata
Cena

KĀPĒC GAISS KAITĒ?

Skābeklim saskaroties ar pārtikas produktiem, notiek oksidācijas process, kā rezultātā pārtika sāk zaudēt svaigumu, vitamīnus un uzturvērtību.

Jaunā Delimano vakuuma smalcinātājblendera MultiFresh galvenā priekšrocība ir vakuuma funkcija. Ielieciet sastāvdaļas 700 ml krūzē, sagatavojiet to blendēšanai, izvēlieties vakuuma blendēšanas (VB) funkciju un nospiediet pogu. Pirms blendēšanas MultiFresh izsūknē gaisu, novēršot oksidācijas procesu un produktu uzturvērtība "neizkūp gaisā", bet gan pilnībā tiek saglabāta iegūtajā dzērienā.

 
 • ILGĀK SVAIGS
 • VAIRĀK VITAMĪNU
 • SAGLABĀTA UZTURVĒRTĪBA
 • OKSIDĀCIJA
 • VITAMĪNU ZUDUMS
 • SAMAZINĀTA UZTURVĒRTĪBA

PĀRTIKAS PRODUKTU AIZSARDZĪBA AR VAKUMU - IZSŪKNĒJOT GAISU

 • 1

  Vakuuma iepakojumā pārtikas produktus iespējams uzglabāt dienām vai pat nedēļām ilgāk nekā plastmasas kārbiņās vai maisiņos.

 • 2

  Uzglabājot produktus vakuumā, bez skābekļa klātbūtnes, tie garšo labāk. Vakuumā produkti ilgāk saglabā dabīgo mitrumu, garšu un uzturvērtību.

 • 3

  Vakuuma iepakojums pasargā pārtikas produktus. Vakuuma iepakojumā pārtikas produktiem nenotiek oksidācijas process, jo skābeklis nesaskaras ar pārtiku.

Vakuuma smalcinātājblenderis MultiFresh

ID: 110047514| SKU: 110047514

4,5/5 (4)

Delimano vakuuma smalcinātājblenderis MultiFresh ir revolucionāra ierīce, kas neļauj produktiem zaudēt to uzturvērtību smalcināšanas laikā. Turklāt šī virtuves ierīce pilda pat 5 ierīču funkcijas: tas ir blenderis, vakuuma smalcinātājblenderis, vakuuma ierīce, dzirnaviņas malšanai kā arī ierīce karstu zupu un mērču pagatavošanai. Jauda 800 W.

Pasūtiet zvanot: 67 169 077

Pilna cena: €149,90


Īpašā cena: €59,90

€56,91 Club5
         

30 DIENU IZMĒĢINĀJUMA PERIODS*

*spēkā pirkumiem, kas veikti līdz 31.08.2020.

 • • 30 dienu izmēģinājuma periods attiecas tikai uz preci Delimano vakuuma smalcinātājblenderi MultiFresh.
 • • Atgriežot preci, tai jābūt tīrai, drīkst būt lietota, bet nedrīkst būt ļaunprātīgi bojāta.
 • • Uz parējām precēm, kas iegādātas vienā pirkumā ar Delimano vakuuma smalcinātājblenderi MultiFresh, tiek attiecinātas tikai un vienīgi standarta MK noteiktās 14 dienu atteikuma tiesības.
 • • Preci iespējams atgriezt bez maksas, ja to sūta atpakaļ iepakojumā, kurā tā tika saņemta.
Lai uzzinātu vairāk, ieskaties ŠEIT >>

UZTURA PLĀNS 21 DIENAI

Atklāj jaunas receptes, uzlabo savu veselību, lieto pilnvērtīgu uzturu un zaudē svaru, izmantojot MultiFresh uztura plānu 21 dienai.

Vienkāršas, garšīgas un veselīgas recepšu idejas dažādām ēdienreizēm. Sāc savu veselīgo piedzīvojumu lejupielādējot šo bezmaksas uztura plānu ar vairāk nekā 80 receptēm!

Lejupielādē šeit

PAPILDINI SAVU MULTIFRESH

VAKUUMA TRAUKI PRODUKTU UZGLABĀŠANAI MultiFresh 3 gab.

Noklikšķini šeit >>

VAKUUMA MAISI MultiFresh 30 gab.

Noklikšķini šeit >>

VAKUUMA AIZBĀZNIS PUDELĒM MultiFresh

Noklikšķini šeit >>

VIRTUVES KOMBAINA PIEDERUMU KOMPLEKTS MultiFresh

Noklikšķini šeit >>

Augstākās kvalitātes pannas, katli, cepšanas formas izgatavotas, ņemot vērā apkārtējo vidi, tādēļ visām Delimano pamata līnijas precēm ēdiena gatavošanai ir inovatīvs iekšējais pārklājums, kas nodrošina lielisku ēst gatavošanu, samazinot enerģijas daudzumu. Naži ir izgatavoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, tiem ir perfekti uzasināti asmeņi.

Viss vienkopus - blenderi, smalcinātāji, saldējuma gatavošanas mašīnas, tējkannas, grillēšanas ierīces, tosteri. Delimano preces ir radītas, lai atvieglotu Jūsu dzīvi virtuvē gatavojot garšīgākos ēdienus.

*Reprezentatīvs piemērs: Kredīta kopējā summa 263,92 €, kreditēšanas līguma termiņš ir 12 mēneši, fiksēta aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, kopējā atmaksas summa 263,92 €, ikmēneša maksājums 21,99 €, pēdējais ikmēneša maksājums 22,03 €. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu. 0% līzings pieejams tikai Club5 biedriem ar komisijas maksu par līguma noformēšanu no 7.90€.

© Studio Moderna 2020

Vakuuma smalcinātājblenderis MultiFresh

ID: 110047514| SKU: 110047514

4,5/5 (4)

Delimano vakuuma smalcinātājblenderis MultiFresh ir revolucionāra ierīce, kas neļauj produktiem zaudēt to uzturvērtību smalcināšanas laikā. Turklāt šī virtuves ierīce pilda pat 5 ierīču funkcijas: tas ir blenderis, vakuuma smalcinātājblenderis, vakuuma ierīce, dzirnaviņas malšanai kā arī ierīce karstu zupu un mērču pagatavošanai. Jauda 800 W.

Pasūtiet zvanot: 67 169 077

Pilna cena: €149,90


Īpašā cena: €59,90

€56,91 Club5