Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Lēnās gaitas sulu spiede Utile

Nav noliktavā, zvaniet mums
Photo
Video

Jaunās Delimano Utile Slow Juicer sulu spiedes 2 etapu lēnās sulu spiešanas tehnoloģija nodrošina lielāku sulas daudzumu no mazāka produktu daudzuma ar lielāku uzturvielu saturu, jo tā nerada siltumu, kas varētu bojāt šīs uzturvielas tā, kā to dara tradicionālās ātrās sulu spiedes. 

Svaigu sulu vai smūtiju dzeršana palīdz organismam:

 • Saglabāt un stiprināt veselību;
 • Cīnīties ar nelabumu, vēdera uzpūtumu, depresiju un rīta nelabumu.
Lēnās gaitas sulu spiede Utile
€279,90
Izvēlēties
Preces šobrīd nav noliktavā, par preces pasūtīšanu zvaniet pa tālr.: 67 169 077
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Jaunās Delimano Utile Slow Juicer sulu spiedes 2 etapu lēnās sulu spiešanas tehnoloģija nodrošina lielāku sulas daudzumu no mazāka produktu daudzuma ar lielāku uzturvielu saturu, jo tā nerada siltumu, kas varētu bojāt šīs uzturvielas tā, kā to dara tradicionālās ātrās sulu spiedes. 

Svaigu sulu vai smūtiju dzeršana palīdz organismam:

 • Saglabāt un stiprināt veselību;
 • Cīnīties ar nelabumu, vēdera uzpūtumu, depresiju un rīta nelabumu.
Vairāk
Preces informācija

Atsvaidzinošs vitamīnu kokteilis katru rītu!

Ar DELIMANO UTILE Lēnas gaitas sulu spiedi iespējams iegūt vairāk no augļiem un dārzeņiem un pagatavot gardu, svaigu sulu, smūtiju vai biezeni mājas apstākļos ar daudz augstāku uzturvērtību!

Lēnās gaitas sulu spiedē produkti ir jāievieto, sagriežot ļoti smalkos gabaliņos. Tādā veidā Jūs iegūsiet kvalitatīvāku un garšīgāku sulu ar mazāk augļu un dārzeņu atkritumu paliekām.

Jaunās Delimano Utile Slow Juicer sulu spiedes 2 etapu lēnās sulu spiešanas tehnoloģija nodrošina lielāku sulas daudzumu no mazāka produktu daudzuma ar lielāku uzturvielu saturu, jo tā nerada siltumu, kas varētu bojāt šīs uzturvielas tā, kā to dara tradicionālās ātrās sulu spiedes.

Kas ir jāzina par lēnās gaitas sulu spiedi:

 • Lēnās gaitas sulu spiede spēj izspiest sulu pat no asniem vai riekstiem.
 • Lēnās gaitas sulu spiede nav paredzēta sulu izspiešanai uzreiz lielos daudzumos (piemēram, lai izveidotu krājumu u.tml.).
 • Lēnās gaitas sulu spiedes komponentus drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā!
 • Spiežot sulu ar lēnās gaitas sulu spiedi, var palikt vairāk spiedpalieku, taču sulai ir viendabīga konsistence, un neveidojas putas.

Delimano Utile Slow Juicer lēnās gaitas sulu spiede ir ideāli piemērota veselīga dzīvesveida piekritējiem. Ar šo sulu spiedi Jūs varēsiet izspiest sulu pat no zaļumiem, diedzētiem graudiem un riekstiem. Tāpat sulu spiedes spēcīgā skrūve viegli tiks galā arī arī cietiem augļiem un dārzeņiem, kā āboliem, bumbieriem vai burkāniem.

Augstas ietilpības sulas krūze ļauj vienā reizē izspiest vairākas porcijas sulas.

Sulu spiešanai piemērotu augļu izvēle:

 • Sulu spiede Slow Juicer piemērota svaigas sulas izspiešanai no tādiem augļiem un dārzeņiem kā āboli, bumbieri, vīnogas, arbūzs, melone, burkāni, spināti vai diedzēti graudi u.c.
 • Cieti saturoši produkti, piemēram, banāni, papaja, avokado, vīģes un mango, nav piemēroti sulu izspiešanai, taču tos var sasmalcināt vai sarīvēt.
 • Pirms sulas izspiešanas, notīriet produktus un sagrieziet tos padeves caurules izmēram atbilstošos gabalos; tad lieciet tos padeves caurulē un bīdiet lēnā tempā.
 • Zaļumus, piemēram, spinātus, pētersīļus vai nātres pirms sulas izspiešanas sagrieziet mazos gabalos un kontrolējiet jaunas zaļumu porcijas pievienošanas ātrumu.
 • Pēc oksidēšanās svaiga sula kļūst brūna. Jus varat pievienot sulai dažus pilienus citrona sulas, lai palēninātu oksidēšanās procesu.
 • Jaudīga 200 W sulu spiede – nodrošina jaudīgu, taču saudzīgu sulu spiešanu, saglabājot augstāko uzturvielu saturu un dzīvīgu garšu, mazinot atlieku daudzumu.
 • 2 etapu lēnās sulu spiešanas tehnoloģija – sākumā sula tiek izspiesta, saspiežot augļus vai dārzeņus. Tad, pirms mīkstuma izvadīšanas, otrās izspiešanas etapā tiek spiests mīkstums. Rezultātā tiek iegūts lielāks sulas daudzums un ļoti sauss mīkstums.
 • Veselīgāka sulu spiešana – spiešanas laikā pārtika neuzsilst, bet siltums var bojāt dabisko garšu un uzturvērtību.
 • 2 izvades komponenti – ne tikai sulu spiešana! Iespējams pagatavot uzturvielām bagātus smūtijus svaigus augļu vai dārzeņu biezeņus Jums un Jūsu mazulim mājas apstākļos.
 • Iegūt vairāk no mazāka daudzuma – nepieciešams mazāks augļu un dārzeņu daudzums, lai pagatavotu sulu.
 • Paliek svaiga ilgāku laiku –  lēnās sulu spiešanas tehnoloģija nodrošina ilgāku sulas/smūtija/biezeņa svaiguma saglabāšanos – līdz pat 72 stundām!
 • Nekādu putu, nekādas sadalīšanās, dabiska krāsa – tiek iegūts tas, kas tiek likts iekšā.
 • Viegli tīrāma ierīce – vienkārši novieto vienu no savākšanas traukiem zem sulas snīpja un ielej padeves caurulē ūdeni, kamēr ierīce darbojas. Tas ļauj izskalot pārpalikumus no iepriekšējās sulu spiešanas reizes.
Tehniskā informācija
Papildus funkcijas 200W
Svars 4 kg
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048
Konta Nr. LV64HABA0551038868802

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012
Konta Nr.LV36UNLA0002040469750

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 10 Atsauksme(s)

2,7

10 Atsauksme(s)

10 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Sandra

www.delimano.lv

23.04.2017

Biju gaidījusi ko citu.
Ja garšo sulas ar biezumiem - tad jauki. Es biju gaidījusi kaut ko citu. Jādomā tagad, ko var spiest, lai sula nesanāk kā biezenis no āboliem. Apelsīni bija nedaudz labāk, bet ar roku var izspiest tā, lai nav to biezumu vispār. Ar šo sulu spiedi sula apel

Ilo

www.delimano.lv

17.04.2017

Neiesaku
Dažas dienas atpakaļ lasīju negatīvu atsauksmi, ir dzēsta nezkapēc. Arī es izmēģināju, pilnīgi garām, sula nāk ar biezumiem.

Zane

www.delimano.lv

17.04.2017

POZITĪVA
Sulasspiedei nav ne vaina vajag tikai mācēt to lietot!! Ietiktu iepazīties ar pamācību, sulasspiedi lietojam gandrīz gadu, timk tiešām katru dienu īpaši kad ir pieejami sezionālie dārzeņi un augļi, tīrīšanas iespēja vispār super, pati sevi tīra!!! nezinu

Joanna

www.delimano.lv

14.04.2017

Laba!
Esmu apmierināta ar pirkumu. Tieši tā, lēnas gaitas, sulu izspiež ļoti labi. Tagad spiežam daudz ābolu sulas, ļoti gardi, un atkritumi tiešām ir sausi. Jā, pirms lietošanas ir jāizlasa, kas kam ir domāts un tā arī ir, ka var taisīt arī smūtijus un nevar g

vira

www.delimano.lv

16.03.2017

neiesaku
kvalitāte briesmīga, nāk ārā nevis sula, bet biezumi. Izmesta nauda!

Elina

www.delimano.lv

26.02.2017

piekrītu
Es ar esmu iegādājusies, itkā 14 dienu atgriešana bija, neatļāva, jo biju pamēģinājusi, vismaz būtu brīdinājuši, ka drīkstu tikai skatīties. Spiede pilnīgi garām, no reklamētā nevēsts. Turpmāk TopShop uzskatīšu par negodīgu komersantu. Jā, es arī esmu las

jaukaa.

www.delimano.lv

24.02.2017

s
Vispar lielaka dala no precem,neattaisno cereto.Ir dazas preces kas attaisno savas izredzes.

ILZE

www.delimano.lv

26.01.2017

IESAKU
SULASSPIEDE IR LABA VIENKĀRŠI TUR IR 2 KONUSI VIENS PAREDZĒTS BIEZSULAI OTRS DZIDRAI SULAI, MAN ARĪ NO SĀKUMA LIKĀS, KA GALIGI GARĀM BET BEIGĀS LABA VAJAG TIKAI NEDUADZ IEDZIĻINĀTIES KĀ JAU VISĀM MODERNĀM PRECĒM.

Sandra

www.delimano.lv

26.01.2017

jutos vīlusies , jo no ābola nevarēja izspiest sulu. Spiežot antonovku no tās sulas tvertnes knapi 1/3 bija sulas pārējais putas. No citiem āboliem tikai biezenis iznāca. Ļoti laba sula iznāca no vīnogām (bet tās man dārzā neaug), burkāns arī labs, kivī -

Kitija

www.delimano.lv

14.11.2016

Patīk
Nesen iegādājos atbildot uz telefona zvanu un personīgi jūtos ļoti apmierināta. Spiež sulu ļoti ātri un bez nekādiem biezumiem. Papildus vēl ieguvu VIP klientes statusu un tiku pie citām ekstrām

10 atsauksmes