Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Uzziniet, kurš aerogrils ir jums piemērotākais

Reizēm katram no mums ir vajadzīga palīdzība, un piemērots aerogrils padarīs jūsu ikdienu krietni vieglāku. Mēs jums palīdzēsim atrast īsto!

Atbildiet uz dažiem jautājumiem, un mēs atradīsim jums piemērotāko Delimano aerogrilu.

1
2
3

Kam jūs gatavosiet?

Virtuvē es...

Cik liela ir jūsu virtuve?

  • Tikai sev

  • Ģimenei

  • Viesiem

  • Labprāt izmēģinu jaunas receptes

  • Pieturos pie klasiskām receptēm

  • Gatavoju tāpēc, ka tas ir nepieciešams

  • Maza

  • Plaša

 

DELIMANO AEROGRILS AIR FRYER STAR

DELIMANO AIR FRYER STAR

Baudiet gardus ceptus ēdienus bez liekām taukvielām! Delimano aerogrils Air Fryer STAR gatavošanas procesā izmanto tikai karsto gaisu, padarot ēdienu kraukšķīgu un sulīgu vienlaikus. Cepšanas grozs ar 3,5 l tilpumu un 1350 W jaudas ļauj pagatavot dažādus ēdienus, turklāt aerogrilam ir 30 minūšu taimeris un temperatūras diapazons no 80 līdz 200 °C. Pretpiedeguma pārklājums garantē vieglu tīrīšanu.

DELIMANO AEROGRILS AIR FRYER TOUCH

DELIMANO AIR FRYER TOUCH

Baudiet kraukšķīgus vistas spārniņus, frī kartupeļus vai gardus desertus bez sirdsapziņas pārmetumiem – Delimano aerogrils Air Fryer Touch ļauj gatavot veselīgāk! Šai kompaktajai, tehnoloģiski uzlabotajai un stilīgajai ierīcei ir 8 iepriekš iestatītas gatavošanas programmas, kas ļauj ne tikai cept, bet arī gatavot desertus un pat žāvēt dažādus produktus. Aerogrils ir aprīkots ar taimeri, noņemamu rokturi, pielāgojamu cepšanas groza tilpumu (3,2 l vai 5 l) un skārienjutīgu displeju.

DELIMANO AEROGRILS AIR FRYER AR DIVIEM GROZIEM

DELIMANO AIR FRYER DUAL BASKET

Cepta vista vai frī kartupeļi? Nageti vai mocarellas bumbiņas? Jums vairs nav jāizvēlas – Delimano aerogrilā Air Fryer ar diviem groziem varat pagatavot 2 dažādus ēdienus vienlaikus! Pirmais aerogrils ar diviem atsevišķiem cepšanas groziem ļauj paralēli gatavot 2 ēdienus 2 dažādos veidos. Abiem groziem ir 4 l tilpums un pretpiedeguma pārklājums, tie ir aprīkoti ar 8 iepriekš iestatītām gatavošanas programmām un automātiskās izslēgšanās funkciju.

DELIMANO AEROGRILS AIR FRYER AR TVAIKU

DELIMANO AIR FRYER WITH STEAM

Gatavojiet veselīgus ceptus ēdienus visai ģimenei ar šo īpaši ietilpīgo aerogrilu, kas aprīkots arī ar tvaicēšanas funkciju. Tajā ir iespējams pagatavot dažādas maltītes 3 dažādos veidos un 3 dažādos režīmos. Tam ir temperatūras diapazons no 80 līdz 200 °C, 60 minūšu taimeris un pretpiedeguma pārklājums. Aerogrilējiet, cepiet, gatavojiet desertus, uzsildiet un tvaicējiet ēdienus – aerogrils Air Fryer ar tvaiku ļauj gatavot veselīgi un viegli!