Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Izņemšana veikalā - pasūti preci un saņem to tuvākajā veikalā.

Izņemšana veikalā

Pasūti preces un saņem tās tuvākajā veikalā bez maksas.

Kā pasūtīt preci tiešsaistē un saņemt to veikalā?

Kad esi izlēmis, kuras preces tiks pasūtītas, pievienojiet tās grozā. Veikals, kurā saņemsi preces, tiks izvēlēts tikai otrajā solī.

  • Vienkārši soļi

  • 1.

    Atrodi preci

  • 2.

    Izvēlies izņemšanu veikalā

  • 3.

    Maksā online un izņem veikalā

Preces saņemšana veikalā

Pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Kad prece būs izvēlētajā veikalā, saņemsi apstiprinājuma SMS ar uzaicinājumu izņemt savu pasūtījumu.

Nākot uz veikalu, pārliecinies, ka esi paņēmis līdzi savu ID (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), lai varētu bez saržģījumiem izņemt savu pasūtījumu. Mēs pārbaudīsim datus un nekavējoties izsniegsim preci.

Kad es varēšu saņemt pasūtījumu?

Pēc pasūtījuma veikšanas, uz savu  e-pastu saņemsi apstiprinājumu, ka pasūtījums ir veiksmīgi pabeigts. Pēc iespējas ātrāk ķersimies pie Tava pasūtījuma apstrādes.Tiklīdz Tavs pasūtījums būs piegādāts izņemšanai norādītajā veikalā, saņemsi SMS ziņu, ka vari doties tam pakaļ. Lūdzu obligāti, sagaidi apstiprinājuma SMS, pirms nākt uz veikalu saņemt savu pasūtījumu. Preču  piegāde uz veikalu ilgst no 2-5 darba dienām, izpārdošanu un Ziemassvētku periodā, sūtījumu piegāde var ilgt līdz 2 nedēļām. Pēc SMS saņemšanas Tev ir 3 dienas, lai izņemtu pasūtījumu. Ja gadījumā to nevarēsi izdarīt, lūdzu sazinies ar mums, zvanot uz apstiprinājuma īsziņā norādīto telefona Nr. vai raksti uz e-pastu: pickup.lv@studio-moderna.com.