Īpašie Lieldienu piedāvājumi!

Īpašie Lieldienu piedāvājumi! - Gatavo gardas Lieldienu maltītes kopā ar Delimano!

Gatavo gardas Lieldienu maltītes kopā ar Delimano!

LĪDZ-50%
 
[banner_timer]
 

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 10€.

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 10€. Droši pirkumi internetā.

Droši pirkumi internetā.

 
 
[banner_timer]
 

Dormeo Emociju mini pūce Ziemassvētkos

Photo
Video

Dāvana, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus! Divi sezonāli jaunumi emociju pūču ģimenē – baltā pūce Merry un brūnā pūce Jolly! Katra mini pūce ir apburoša, mīksta rotaļlieta, kas lieliski iederēsies ikvienā guļamistabā vai rotaļu istabā, turklāt tā ir pietiekami maza, lai visur varētu paņemt līdzi. Abām ziemīgajām pūcītēm ir īpaša poga, kuru piespiežot pūce dziedās dziesmu „Jingle Bells“.

Dormeo Emociju mini pūce Ziemassvētkos
€9,99
€9,49 Club5
Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 077
Prece pieejama pasūtīšanai.
 • Skatīt
 • Preces informācija
 • Tehniskā informācija
 • Preču pieejamība veikalos
 • Apmaksas iespējas
Skatīt

Dāvana, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus! Divi sezonāli jaunumi emociju pūču ģimenē – baltā pūce Merry un brūnā pūce Jolly! Katra mini pūce ir apburoša, mīksta rotaļlieta, kas lieliski iederēsies ikvienā guļamistabā vai rotaļu istabā, turklāt tā ir pietiekami maza, lai visur varētu paņemt līdzi. Abām ziemīgajām pūcītēm ir īpaša poga, kuru piespiežot pūce dziedās dziesmu „Jingle Bells“.

Vairāk
Preces informācija

Brīnišķīga dāvana, kas sniegs neizmērojamu prieku

Tuvojas Ziemassvētki un, kāpēc gan neiepriecināt sevi vai mīļu cilvēku ar jauku pavadoni, kurš vienmēr būs blakus, kad būs vajadzīgs draugs, un kurš būs lielisks sabiedrotais rotaļājoties, guļot vai veicot citas nodarbes.

Dormeo emociju mini pūces ir divas burvīgas un mīlīgas mīkstās rotaļlietas. Merry (balta) un Jolly (brūna) – personības, kas sniedz pārliecību un prieku, draugi, kādus vēlētos ikviens. Pūcītes lieliski iederēsies guļamistabā vai rotaļu istabā, un tā kā to augums ir tikai 16 cm, pūcītes ir pietiekami mazas, lai tās visur varētu paņemt līdzi un bērnam vienmēr radīt mājīgu drošības sajūtu.

Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

Ierobežotā daudzumā pieejamās pūcītes arī dzied

Pūcei Jolly (brūna) un pūcei Merry (balta) ir īpaša poga, kuru piespiežot, visa ģimene varēs baudīt patīkamu pārsteigumu – dziesmu „Jingle bells“.

Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

Kas ir pūces Merry un Jolly?

16 cm lielās Merry un Jolly ir divas jaunas mini pūcītes Dormeo emociju pūču ģimenē, kuru jaukā izskata un daudzpusīgā pielietojuma dēļ ir iemīļojuši tūkstošiem bērnu visā Eiropā.

 • Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

  Merry (balta)

  Ho ho ho un hoo hoo hoo, pūce Merry ir ieradusies novēlēt jums priecīgus Ziemassvētkus! Katru ziemu šī baltā pūce atlido no tālienes, lai pavadītu dārgo laiku kopā ar ģimeni. Viņa samīļo bērnus, palīdz pūču mammai sarūpēt gardu svētku galdu, rotā eglīti ar konfektēm un uzņem neskaitāmi daudz fotogrāfiju.

  Viņa vienmēr izdomā jaunas spēles, un tās vienmēr kļūst par ģimenes tradīciju – šogad viņa organizēs karaoke vakaru, jo vairāk par visu pasaulē viņai patīk dziedāt Ziemassvētku dziesmas.

 • Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

  Jolly (brūna)

  Brūnā pūce Jolly ir jautra, smieklīga un Ziemassvētkos vienmēr sagādā lielāko prieku. Viņai patīk Ziemassvētku filmas, kopā ar bērniem dziedāt Ziemassvētku dziesmas un gatavot apsveikumu kartītes un sūtīt tās citām pūcēm.

  Viņa arī dievina naksnīgus izbraucienus ar kamaniņām un celt sniega pūces, knābja vietā tām liekot burkānu. Pūču ģimene tai vienmēr sarūpē piena un cepumu krājumus, jo viņai tie ļoti garšo pat vairāk nekā Ziemassvētku vecītim. Un, lai gan pūce Jolly vienmēr ir sagatavojusi daudz dāvanu visai ģimenei, viņas labākā dāvana ir nenovērtējama – skaļi un priecīgi smiekli!

Patiesais Ziemassvētku gars ir bērna sirdī

Dormeo mini pūces Merry un Jolly ir kas daudz vairāk par mīkstām plīša rotaļlietām, kas radītas, lai palīdzētu vairot Ziemassvētku prieku. Tās mudinās bērnus izprast šo īpašo svētku dziļāko būtību.

 • Ar pūču Merry un Jolly palīdzību māciet bērniem, ka Ziemassvētku burvība nav atrodama zem eglītes – tā ir mūsu sirdīs! Tas ir laiks, ko mēs vairāk veltām ģimenei, viens otru lolojam, kopā pavdām laiku, kā arī radām atmiņas, ko atcerēties visu mūžu.
 • Izmantojiet pūces Merry un Jolly, lai mācītu savas ģimenes vērtības un tradīcijas. Tas stiprina saites starp ģimenes locekļiem, veido kultūru un mantojumu un palīdz attīstīt bērnu personisko identitāti.
Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

Pildītas ar mīkstām un maigām šķiedrām

Šo apbrīnojami mīksto pūču noslēpums ir Wellsleep® uzlaboto mikrošķiedru pildījums – tas pats materiāls, ko Dormeo izmanto saviem neticami ērtajiem spilveniem. Unikālā šķiedru struktūra veido gaisa kabatas, kas to padara vieglu, mīkstu un pūkainu, kā arī pietiekami lielu, lai būtu ko apskaut.

Pūces virskārta ir darināta no 100 % maigiem flīsa materiāliem, kas ir patīkami saskarsmē ar ādu un saglabā krāsu pēc mazgāšanas 30 °C temperatūrā.

Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces

Sasveicinieties ar Dormeo emociju pūcēm Ziemassvētkos

Katrai 16 cm mazajai emociju pūcei ir 33 cm liels draugs - emociju pūce 3-vienā, ko var izmantot kā mīkstu rotaļlietu vai spilvenu ar flīsa pledu, kā arī tai ir īpaša poga, kuru piespiežot pūcīte dzied dziesmu „Jingle bells“.

Apskatīt emociju pūces Ziemassvētkos

Dormeo mazās Ziemassvētku emociju pūces
Tehniskā informācija
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus.

Vairāk par līzingu jautājiet operatoram, kad viņš Jums atzvanīs lai apstiprinātu pasūtījumu vai pa tālruni: 67807674

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.:4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.:40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star