Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Datu drošība mājaslapā

Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

  • Mēs nekad un nekādā veidā ļaunprātīgi neizmantosim Jūsu personīgo informāciju.
  • Mēs nekad nedosim Jūsu kontaktinformāciju vai citu Jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.
  • Mēs nekad Jums nesūtīsim nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules).
  • Tāpat mēs katru reizi piedāvāsim vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Detalizēta datu aizsardzības politika

1. Studio Moderna datu aizsardzības ievērošanas noteikumi

Savu klientu personīgo datu aizsardzība ir svarīgs mūsu kompānijas princips. Visas Studio Moderna darbības Interneta vidē atbilst Eiropas likumdošanai (ES Direktīva 95/46/EC, 2002/58/EC un Vienošanās Konvencijas ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189), un valsts likumdošanai Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. Šī datu aizsardzības politika nosaka Studio Moderna iegūtās informācijas apstrādes principus, kad Jūs apmeklējat šo Interneta portālu.

2. Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija , kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. Studio Moderna neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., ja Jūs pasūtāt preces vai abonējat jaunumu izdevumu.

3. Personīgo datu izmantošana un izpaušana

Studio Moderna izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. Studio Moderna nepārdos informāciju trešajām pusēm. Studio Moderna darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitātes neizpaušanas līgumam (KNL).

4. Izvēles brīvība

Jūs kontrolējat Studio Moderna sniegto informāciju par sevi. Tomēr, ja Jūs izvēlaties nesniegt savu personīgo informāciju Studio Moderna, lūdzu, ņemiet vērā, ka, iespējams, Jūs nevarēsiet piekļūt dažām Interneta lapas sadaļām. Lietotāji, kas izvēlas atteikties no abonētās avīzes, var informēt mūs par savu lēmumu rakstot uz datuaizsardziba@studio-moderna.com. Ja Jūsu personīgā informācija mainās (piemēram, pasta indekss, e-pasts, pasta adrese, fiksētā vai mobilā telefona numurs), lūdzu, atjaunojiet personīgos datus savā informācijas lapā.

5. Automātiski nodotā informācija (nav personīga)

Kad Jūs atverat Studio Moderna mājas lapu, automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

6. Sīkdatne (Cookies)

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietaja diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet Studio Moderna mājas lapu nākamajā reizē. Studio Moderna izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.

7. Drošība

Studio Moderna rūpējas, lai nodrošinātu Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu dati tiek rūpīgi aizsargāti, lai tie netiktu pazaudēti, iznīcināti, izkropļoti/falsificēti, kā arī lai aizsargātu tos pret manipulācijām un nesankcionētas pieejas vai izpaušanas.

8. Nepilngadīgie

Studio Moderna iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu Studio Moderna Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. Studio Moderna nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

9. Saites uz citiem portāliem

Šis paziņojums par privāto datu aizsardzību attiecas uz www.delimano.lv mājas lapu, ko ar resursiem apgādā Studio Moderna un tās filiāles Centrāleiropā un Austrumeiropā. Portāla lappuses šajā mājas lapā satur saites uz citiem pakalpojumu sniedzējiem Studio Moderna ietvaros un ārpus tā, kur šis datu aizsardzības politikas ziņojums nedarbojas. Kad izejat no Studio Moderna mājas lapas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat izlasījis katra portāla datu aizsardzības ziņojumus, kas ievāc personīgi identificējamu informāciju.

10. Tieši uz informāciju

Ja Jums ir jautājumi saistīti ar datu aizsardzības politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, nekautrējaties un sazinieties ar mūsu personu, kas atbildīga par datu aizsardzību. E –pasts: datuaizsardziba@studio-moderna.com Pēc Jūsu pieprasījuma Jūs tiksiet informēts – rakstiski, un atbilstoši likumdošanai – kādi Jūsu privātie dati tiek ievākti brīdī, kad apmeklējat Studio Moderna mājas lapu.

11. Informēšana par izmaiņām

Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.