Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Sekojot Jūsu vajadzībām

vairāk kā 25 gadus

Dārgais apmeklētaj,
Esiet sveicināts šajā lapā, kas izveidota, lai mazliet pastāstītu par mums. Mēs vēlamies Jums pastāstīt, kā sākās mūsu stāsts, kas liek mums turpināt iesākto, ko mēs vēlamies panākt un, protams, kas mēs esam. Jūs noteikti domājat, ka Studio Moderna sevī ietver divus zīmolus - Dormeo un TopShop, tomēr tas nav viss. Turpiniet lasīt - mēs apsolām, ka šis stāsts ir interesants!

Studio Moderna tika dibināta 1992. gadā, Slovēnijā. Sākums bija pieticīgs, tomēr gadiem virzoties uz priekšu, Studio Moderna stāsts kļuva par vienu no lieliskākajiem Slovēnijā, kā arī internacionāli. Mūsu ceļš bija izaicinošs, tomēr mēs vienmēr ticējām, ka ar daudz darba, lielu entuziasmu un vēlmi augt viss ir iespējams.

Mūsu mantojums

Viss sākās 1992. gadā, mazā pilsētiņā ar nosaukumu Zagorje, kad Sandi Ceško sāka pārdot ierīci muguras sāpju novēršanai ar nosaukumu Kosmodisk. Tā bija inovācija, kas izmainīja ļoti daudzu cilvēku dzīves - tas bija vienīgais pieejamais līdzeklis tirgū, kas palīdzēja cīnīties ar muguras sāpēm, neskaitot medikamentus.

Pēc veiksmes ar Kosmodisk, kompānija sāka augt un iepazīstināja cilvēkus ar jaunu zīmolu - TopShop, pārejot uz vairāku kanālu biznesa stratēģiju. 1996. gada jūnijā Studio Moderna laida klajā savu pirmo TV reklāmu, pārgaja uz tiešo mārketingu un vairs neskatījās atpakaļ.

Ir viena lieta, kas nekad nav mainījusies. Jau kopš pirmās dienas kompānija strādā ar noteiktam vērtībām, lai klientiem sniegtu pašu labāko.

Apņemšanās apmierināt katra klienta vēlmes joprojām ir mūsu galvenā prioritāte.

Kas mēs esam šodien

Šodien Studio Moderna ir vadošā daudzkanālu e-komercijas un tieši pircējam nodrošināta platforma Centrālajā un Austrumeiropā, Krievijā un Kazakhstan.

Daži skaitļi ar kuriem mēs lepojamies:

Jūs varat atrast mūs

21 Eiropas valstī

Mūsu produkti ir pieejami

390 veikalos

Esam izveidojuši

Vairāk kā 140 mājaslapu 21 valodā

Mēs piedāvājam ērtu iepirkšanos mājās

Vairāk kā 360 TV kanālos

Jūsu zvanu gaida

3000 zvanu operatori 33 zvanu centros

Mēs uzrunājām

360 miljonus patērētāju

Mūsu zīmoli

Gadu gaitā esam iemācījušies, kas tiešām nepieciešams mūsu klientiem. Izturoties atbildīgi pret dabu, esam apvienojuši Jūsu vēlmes un mūsu gribu darīt visu, lai saudzētu mūsu dārgo dabu, un izveidojuši vairākus zīmolus. Mums patīk domāt, ka mūsu zīmoli ir uzlabojuši cilvēku dzīves dažādos aspektos: gulēšanai, ēšanai, veselībai, fitnesam; kā arī esam apņēmušies darīt vēl vairāk, lai kalpotu Jums ar godu.

No mūsu pirmā zīmola

Mūsu zīmolu ietekme nerobežojas tikai valstīs, kas atrodas Centrālajā un Austrumeiropā. Mēs esam sasnieguši lieliskus rezultātus arī internacionālajos tirgos.

TV iepirkšanās

Top Shop kopš 1996. gada

No pazemīgā sākuma Slovēnijā ar komerciālo televīziju līdz vienam no lielākajiem daudzkanālu mazumtirdzniecības ķēdes posmiem Centrālajā un Austrumeiropā; Top Shop noteikti ir atpazīstamākais zīmols. Top Shop produkti vienmēr ir bijuši un ir unikāli, kā arī uzmanīgi atlasīti, tāpēc tie atrod savu ceļu miljoniem māju un palīdz cilvēkiem dzīvot labāku, veselīgāju dzīvi.

Apmeklējiet sava reģiona Top Shop, spiežot šeit

Labs miegs

Dormeo kopš 2002. gada

Pēdējos 15 gados Dormeo ir kļuvis par sinonīmu labam, veselīgam miegam. Dormeo savu stāstu sāka ar vienu matraci un pēc daudzu gadu smaga darba tas pārvērtās miega un dzīvesveida zīmolā, piedāvājot vairāk kā 300 dažādus produktus.

Dormeo produktus var atrast vairāk ka 30 valstīs visā pasaulē. Tie palīdz cilvēkiem gūt labāku miegu.

Apmeklējiet sava reģiona Dormeo, spiežot šeit

Kur sākas lieliska gatavošana

Delimano kopš 2010. gada

Delimano ir zīmols ar acīmredzamu kaislību pret ēdiena gatavošanu. Tas viss sākās ar keramikas pārklājuma gatavošanas traukiem, tomēr Delimano nepārtraukti paplašina savu piedāvajumu ar dažādām virtuvei paredzētām ierīcēm.

Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo virtuves produktu zīmolu Eiropā un nodrošināt Jūs ar izcila dizaina , tehnoloģiski advancētiem, inovatīviem un kreatīviem risinājumiem virtuvei, kas veidoti, lai Jūs gūtu veselīgu un gardu ēst gatavošanas pieredzi.

Apmeklējiet sava reģiona Delimano, spiežot šeit

Vienkārša vitalitāte

Wellneo kopš 2010. gada

Wellneo specializējas veselības, ķermeņa un dzīves jomā, piedāvajot Jums uztura bagātinātājus, svara kontrolēšanas produktus, fitnesa produktus un ekoloģiskus/BIO produktus.

Wellneo zīmola filozofija koncentrējas uz veselīga dzīvesveida sludināšanu, piedāvajot produktus, kas palīdzēs Jums nonākt uz veselīga dzīvesveida takas.

Apmeklējiet sava reģiona Wellneo, spiežot šeit

Mēs ticam...

...,ka katrs cilvēks ir pelnījis pieklājīgu dzīvi. Mēs ticam, ka katram bērnam būtu jābūt iespējais doties ceļojumā un saņemt siltu ēdienu katru vakaru.

Mēs ticam, ka daba ir mūsu labākais draugs un lielākā vērtība. Mēs ticam labajā cilvēkos.

Tieši tāpēc mēs pieliekam tik daudz pūļu un izmantojam tik daudz resursu, lai pasauli radītu labāku.

Sociālās atbildības

Studio Moderna saprot, ka ir daļa no kopienas. Tāpēc mēs uzskatām par pienākumu palīdzēt izsalkušiem bērniem, veciem, vientuļiem cilvēkiem, maznodrošinātajām ģimenēm, dabas katastrofu upuriem. Mēs iesaistāmies dažādos humānās palīdzības pasākumos, lai palīdzētu visvājākajiem un dažādām sociālām grupām.

Kā darba devējs, mēs ticam veselīgai darba videi un vadībai, kas veicina darbinieku potenciālu, spējas un vēlēšanos.

Ekoloģiskā atbildība - ietekmes uz vidi samazināšana

Zemes veltes nav neizsmeļamas. Visiem tas būtu jāņem vērā un mēs, Studio Moderna, pievēršam īpašu uzmanību visam, ko darām. Mēs zinām, ka mūsu ietekme ir maza, tomēr mēs arī ticam, ka nozīmīgs ir katrs solis.

Mēs smagi strādājam, lai izgudrotu labākus, ilgtspējīgākus materiālus priekš Dormeo un Delimano produktiem. Mēs vienmēr esam tur, kur nepieciešama mūsu palīdzība. Ekoloģisks dzīvesveids vienmēr ir laipni gaidīts mūsu birojos.

Ekoloģiskā atbildība mūsu produktos

 • Dabai draudzīgi, pārstrādājami materiāli

  Ikviens Dormeo produkts ir veidots no pilnībā pārstrādāmajiem materiāliem. Kā arī, brīdī, kad piegādājam Jums jauno matraci, mēs parūpēsimies arī par veco.

 • Keramisks, dabai draudzīgs pārklājums uz Jūsu pannas

  Visi Delimano keramiskie trauki ir veidoti no māla - dabai draudzīga materiāla, kas ir draudzīgs Jums un dabai.

Ekoloģiskā atbildība mūsu birojos

 • Atkritumu šķirošana

  Atkritumu šķirošana ir ļoti svarīga mūsu ikdienā. Gandrīz katrā birojā atkritumi tiek šķiroti, kā arī mēs neizmantojam vienreizlietojamās kafijas krūzes.

 • Filtrēts krāna ūdens

  Lai iedrošinātu mūsu darbiniekus dzert krāna ūdeni, mēs uzstādījām ūdens filtrus. Mēs neatzīstam ūdens statīvus ar plastmasas kannām.

 • Enerģijas taupīšana

  Mūsu birojos katrs galds ir aprīkots ar enerģijas taupošām lampām, kurām ir sensori, kas pielāgo nepieciešamo gaismas daudzumu visas dienas garumā.

 • Dabai draudzīgas dāvanas

  Mēs aizrautīgi dalāmies ar savu dabai draudzīgo entuziasmu, it īpaši nonākot saskarē ar bērniem. Mūsu Ziemassvētku dāvanas vienmēr ir pārstrādājamas un veidotas no dabai draudzīgiem materiāliem.

Lūk, tādi mēs esam

Dārgais klient,
šis bija mūsu stāsts. Stāsts par to, ko mēs darām, kas liek mums turpināt iesākto, kā mēs atdarām sabiedrībai. Nekas no tā nebūtu iespējams, ja nebūtu Jūs. Jūs esat iemesls, kādēļ no rīta izkāpjam no gultas un mēs vēlamies par to pateikties.

Paldies, ka esat daļa no mūsu stāsta. Mēs ceram, ka iepazīstināsim Jūs ar vēl daudziem lieliskiem produktiem, kas uzlabos Jūsu ikdienas dzīvi un tās kvalitāti.

Jūsu Studio Moderna komanda