PannasPannas

Pannas

Augstākās kvalitātes pannas veselīgas un garšīgas maltītes pagatavošanai. Keramiskais pārklājums Ceramica no Delimano paredz nelielu taukvielu daudzuma izmantošanu gatavošanas laikā.

Keramiskā pārklājuma gludā virsma neļauj ēdienam pielipt, tāpēc Jums būs nepieciešams vien piliens eļļas. Kārumniekiem patiks mūsu plašā pankūku pannu izvēle.

Piesakies jaunumiem e-pastā

Jūs saņemsiet mūsu jaunākas receptes kā arī informāciju par kvalitatīvām virtuves ierīcēm ar kuru palīdzību var realizēt pavārmākslas fantāzijas!
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 077. Būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Delimano internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Delimano internetveikalā ir droša. Garantējam Jūsu privātumu.

Delimano Latvija

Augstākās kvalitātes pannas, katli, cepšanas formas izgatavotas, ņemot vērā apkārtējo vidi, tādēļ visām Delimano pamata līnijas precēm ēdiena gatavošanai ir inovatīvs iekšējais pārklājums, kas nodrošina lielisku ēst gatavošanu, samazinot enerģijas daudzumu. Naži ir izgatavoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, tiem ir perfekti uzasināti asmeņi.

Viss vienkopus - blenderi, smalcinātāji, saldējuma gatavošanas mašīnas, tējkannas, grillēšanas ierīces, tosteri. Delimano preces ir radītas, lai atvieglotu Jūsu dzīvi virtuvē gatavojot garšīgākos ēdienus.

Piesakieties jaunumiem e-pastā!